Datum Artiest Evenement Locatie
21/06/2018 - 11:00 The Slampampers Dag van de FOD Brussel, Federale Overheidsdienst Werkgelegenheid
21/06/2018 - 14:00 Orgelman Eugene Parking H. Hart-College Halle
21/06/2018 - 14:00 Camera Obscura Braderij Geel Centrum 2018 Nieuwstraat Geel
21/06/2018 - 14:30 Swing Collection Braderij Geel Centrum 2018 Pas, Geel
21/06/2018 - 15:00 Benny Walker Braderij Geel Centrum 2018 Nieuwstraat Geel
22/06/2018 - 14:00 Armanis Jazz Band Parking H. Hart-College Halle
22/06/2018 - 14:00 Van Slag Percussie Duo Braderij Geel Centrum 2018 Nieuwstraat Geel
22/06/2018 - 16:15 Discobar Eugene Kadeefeesten Oudenaarde, Hoogstraat - Nederstraat en Broodstraat
22/06/2018 - 17:00 Monsieur Baroque Kadeefeesten Oudenaarde, Hoogstraat - Nederstraat en Broodstraat
22/06/2018 - 17:00 Along Comes Mary Mobil Trio Braderie Zonhoven Zonhoven, Dorpsstraat en Heuvenstraat
22/06/2018 - 17:45 The Saxophone Man Kadeefeesten Oudenaarde, Hoogstraat - Nederstraat en Broodstraat
22/06/2018 - 18:00 Le Papillon Bleu Stralend Zonhoven pakt uit Dorpsstraat Zonhoven
22/06/2018 - 18:00 Le Grand Sextuor Avondshopping Vilvoorde
22/06/2018 - 20:00 De Verwelkomers Receptie start uitleen Bibliotheek Zoutleeuw
23/06/2018 - 00:00 Flower bombs Adraen Bouwer Bierfeesten Oudenaarde, Grote markt
23/06/2018 - 10:30 Armanis Jazz Band Ontmoet elkaar op den trottoir Dilbeek
23/06/2018 - 11:00 Sarah Toestra Kadeefeesten Oudenaarde, Hoogstraat - Nederstraat en Broodstraat
23/06/2018 - 11:30 Urban-e-Motion Kadeefeesten Oudenaarde, Hoogstraat - Nederstraat en Broodstraat
23/06/2018 - 12:00 In Bloei Straten Lier
23/06/2018 - 13:30 The Game Boy Parking H. Hart-College Halle
23/06/2018 - 13:30 Keukenpercussie Straten Lier
23/06/2018 - 14:00 Tyno de ballonombuiger Kermis Sint-Henricus Torhout
23/06/2018 - 14:00 Camera Obscura Ramblas Paardenmarkt Antwerpen
23/06/2018 - 14:00 Clown Öscr Straten Lier
23/06/2018 - 14:30 Fleur! Kadeefeesten Oudenaarde, Hoogstraat - Nederstraat en Broodstraat
23/06/2018 - 14:30 Lof der zotheid Kadeefeesten Oudenaarde, Hoogstraat - Nederstraat en Broodstraat
23/06/2018 - 15:00 De Kleine goochelaar Kadeefeesten Oudenaarde, Hoogstraat - Nederstraat en Broodstraat
23/06/2018 - 17:00 Discobar Eugene Duivels park Wevelgem Wevelgem, Café 't Bankske
23/06/2018 - 17:30 Swing Collection Ontmoet elkaar op den trottoir Dilbeek
24/06/2018 - 13:30 Iron Man Verkoopdagen Centrum Brugge
24/06/2018 - 14:00 Orgelman Eugene Toeten en Blazen Lier, verschillende locaties binnenstad
24/06/2018 - 14:00 Kip van Koekoe keikopbraderie Poperinge, Centrum
24/06/2018 - 14:00 Vlindervlucht keikopbraderie Poperinge, Centrum
24/06/2018 - 14:00 Trots als een pauw Keikopbraderie Poperinge, Centrum
24/06/2018 - 14:00 Camera Obscura Ramblas Paardenmarkt Antwerpen
24/06/2018 - 14:00 Mr. Sousa & The Barracudas Parking H. Hart-College Halle
24/06/2018 - 14:00 Clown Öscr Straten Lier
24/06/2018 - 14:00 The Slampampers Straten Lier
24/06/2018 - 14:00 Het Cadeautjes Team Braderij Geel Centrum 2018 Nieuwstraat Geel
24/06/2018 - 14:15 Koenraad Betoverd Plein Plezier Jos Verhelstplein Antwerpen
24/06/2018 - 14:30 Armanis Jazz Band Ontmoet elkaar op den trottoir Dilbeek
24/06/2018 - 14:30 Popmegafoon Ontmoet elkaar op den trottoir Dilbeek
24/06/2018 - 16:30 Ernest The Magnifico Plein Plezier Jos Verhelstplein Antwerpen
24/06/2018 - 18:00 Discobar Eugene Kermis Sint-Henricus Torhout
26/06/2018 - 10:00 The Game Boy Bengelpop Balen, Recreatiedomein Keiheuvel
28/06/2018 - 10:00 Benidorm Eugene zilvermeer Mol, Zilvermeer
30/06/2018 - 13:15 Rock au Vin Zomershoppen in Mechelen Binnenstad Mechelen
30/06/2018 - 14:30 Los Guantanameros De Brandstee Westerlo
01/07/2018 - 13:30 Trio Bricolage Zomershoppen in Mechelen Binnenstad Mechelen
01/07/2018 - 14:00 Swing Collection Terrastheater Vorselaar, Dorpscentrum
01/07/2018 - 14:00 Camera Obscura Wijkfeesten Driekoningen, Knabbel-Snabbel fietstocht Torhout
01/07/2018 - 14:00 Mr. Sousa & The Barracudas Toeten & Blazen Zwartzusterklooster Lier
01/07/2018 - 14:00 Street Magic – Koenraad Joy Joy 'Waar magie kinderspel wordt' Grote Markt Sint-Truiden
01/07/2018 - 15:00 Velodrum Wijkfeesten Driekoningen, Knabbel-Snabbel fietstocht Torhout
01/07/2018 - 16:00 Tyno de ballonombuiger Wijkfeesten Driekoningen, Knabbel-Snabbel fietstocht Torhout
06/07/2018 - 18:30 Le Grand Sextuor Markt Tessenderlo
06/07/2018 - 18:30 Ikaros Markt Tessenderlo
06/07/2018 - 18:30 Monsieur Baroque Markt Tessenderlo
06/07/2018 - 19:00 Cirquarium Lachfestival Houthalen, Kinder-Circus-Straat
07/07/2018 - 00:00 Ottfriedt Historische evocatie Jeanne Panne Nieuwpoort
07/07/2018 - 00:00 ODIL Historische evocatie Jeanne Panne Nieuwpoort
07/07/2018 - 14:15 Dom Kasteelfeest 2018 Kasteel van Loppem
07/07/2018 - 17:00 Orgelman Eugene Meelestraut Keirremis Wieze, Aalstersestraat
07/07/2018 - 17:00 Fabela, de muzikale nar Kasteelfeest 2019 Loppem, Kasteel van Loppem
07/07/2018 - 18:00 Lava Queens Markt Tessenderlo
07/07/2018 - 18:00 Camera Obscura Markt Tessenderlo
08/07/2018 - 00:00 Ottfriedt Historische evocatie Jeanne Panne Nieuwpoort
08/07/2018 - 00:00 ODIL Historische evocatie Jeanne Panne Nieuwpoort
08/07/2018 - 11:00 Le Grand Sextuor Gemeentelijke 11 juli viering Wachtebeke, Site van het OCMW rusthuis ' De Mey'
08/07/2018 - 11:00 De Balkan Sound Machine Kermis Krommenhaak Torhout
08/07/2018 - 14:00 Popmegafoon Kermis Krommenhaak Torhout
08/07/2018 - 15:00 The Slampampers Markt Tessenderlo
08/07/2018 - 15:00 Knapzak Markt Tessenderlo
08/07/2018 - 15:00 Bokkensprongen Markt Tessenderlo
08/07/2018 - 17:00 Sarah Toestra 40 jaar Cultuurraad Deinze, Brielpoort
12/07/2018 - 14:30 Sarah Toestra Heldenplein Knokke-Heist
12/07/2018 - 14:30 De Kleine goochelaar Heldenplein Knokke-Heist
12/07/2018 - 18:00 The Game Boy Waterfeesten & Donkse Donderdagen Berlare
12/07/2018 - 19:30 Along Comes Mary Mobil Trio Waterfeesten & Donkse Donderdagen Berlare
14/07/2018 - 10:00 De ganzenfanfare Dunegatfeesten Bredene
14/07/2018 - 10:30 Monsterbob Dunegatfeesten Bredene
14/07/2018 - 11:30 Sync Inc Dunegatfeesten Bredene
14/07/2018 - 14:00 Tom, Tom & de Bombardon Feestmarkt Donkmeer Donkmeer Berlare
14/07/2018 - 14:00 The Game Boy Dunegatfeesten Bredene
14/07/2018 - 14:30 Knapzak De Lilse Bergen Gierle-Lille
14/07/2018 - 16:30 Drakenvlucht Dunegatfeesten Bredene
14/07/2018 - 16:45 Trio Bricolage Parasol Stationsstraat Denderleeuw
19/07/2018 - 14:30 Along Comes Mary Mobil Trio Heldenplein Knokke-Heist
19/07/2018 - 18:00 De Peetjes Waterfeesten & Donkse Donderdagen Donkmeer Berlare
20/07/2018 - 16:00 Ballonclown Rozijntje Gemeentepark - Kasteel Hallehof Halle-Zoersel
20/07/2018 - 20:30 Fabela, de muzikale nar Tuin van Toerisme Westerlo
26/07/2018 - 00:00 Schots en Scheef Dendermonde Dendermonde, Grote Markt
26/07/2018 - 14:30 Discobar Eugene Heldenplein Knokke-Heist
29/07/2018 - 14:30 Along Comes Mary Mobil Trio De Lilse Bergen Gierle - Lille
01/08/2018 - 17:00 Le Grand Sextuor Braderij Abdijstraat Antwerpen-Kiel
02/08/2018 - 14:30 Tom, Tom & de Bombardon Heldenplein Knokke-Heist
02/08/2018 - 16:00 Mr. Sousa & The Barracudas Braderij Abdijstraat Antwerpen-Kiel
02/08/2018 - 18:00 Hoed Hespeeld! Waterfeesten & Donkse Donderdagen Donkmeer Berlare
03/08/2018 - 15:30 Mr. Sousa & The Barracudas Festival Dranouter Dranouter
03/08/2018 - 23:00 Mr. Sousa & The Barracudas Straatjeskermis Feesttent Wiekevorst
04/08/2018 - 11:30 Camera Obscura Picknick op plein naast Bib Viswater Berendrecht
05/08/2018 - 12:30 Knapzak Waterfeesten & Donkse Donderdagen Donkmeer Berlare
05/08/2018 - 13:00 Minutenwals Waterfeesten & Donkse Donderdagen Donkmeer Berlare
05/08/2018 - 15:00 The Game Boy Waterfeesten & Donkse Donderdagen Donkmeer Berlare
05/08/2018 - 15:00 Schots en Scheef Café 't Dorp Ham
05/08/2018 - 15:15 Dom Waterfeesten & Donkse Donderdagen Donkmeer Berlare
05/08/2018 - 16:30 De Machine Waterfeesten & Donkse Donderdagen Donkmeer Berlare
07/08/2018 - 17:00 Racebob Opkomst foorreizigers Grote Markt Turnhout
09/08/2018 - 18:00 Orgelman Eugene Waterfeesten & Donkse Donderdagen Berlare
12/08/2018 - 10:00 De VergeetZEnietjes Thema Boerderij Marktsite Mol
13/08/2018 - 10:00 De ganzenfanfare Jaarmarkt Wilrijk 2018 Wilrijk, Bist
15/08/2018 - 14:00 Krijtpaleis Park van Eden familiefestival Wilrijk, Park van Eden
15/08/2018 - 14:30 Minutenwals De Lilse Bergen Gierle - Lille
15/08/2018 - 14:30 Camera Obscura Parktheaterfestival 'Park op Stelten' Stadspark Diksmuide
15/08/2018 - 21:30 Hot Rod Vuurshow Provinciaal Domein De Gavers Geraardsbergen
16/08/2018 - 00:00 Le Grand Sextuor Denndermonde Dendermonde, Grote Markt
16/08/2018 - 14:30 The love and peace police Heldenplein Knokke-Heist
16/08/2018 - 17:00 Camera Obscura Waterfeesten & Donkse Donderdagen Berlare
18/08/2018 - 10:00 l' Ambulance de la chance Zomerconcerten en -animatie Blankenberge, Centrum
18/08/2018 - 16:45 Hoed Hespeeld! Parasol Stationsstraat Denderleeuw
18/08/2018 - 19:00 Mr. Sousa & The Barracudas Meerhout, Kattenfeesten Meerhout, Markt
18/08/2018 - 21:00 Vuurelf Kattenfeesten Meerhout
18/08/2018 - 22:30 Hot Rod Parasol Stationsstraat Denderleeuw
22/08/2018 - 21:00 Duo Acro Dance On Fire Parj van Eden familiefestival Wilrijk, Park van Eden
23/08/2018 - 14:30 The Game Boy Heldenplein Knokke-Heist
25/08/2018 - 12:00 Van Slag Percussie Duo Herfstontmoeting Kasterlee, Hoge Rielen
25/08/2018 - 14:00 Het Cadeautjes Team Gardens of Bredene MEC Staf Versluys Bredene
26/08/2018 - 16:00 Dom Herdersfeesten Torhout, Binnenplein Sparrenhove
29/08/2018 - 19:00 Mr. Sousa & The Barracudas Streekproducten- en Ambachtenmarkt 2018 Markt Geel
30/08/2018 - 19:30 Vuurelf Waterfeesten & Donkse Donderdagen Berlare
02/09/2018 - 14:00 De Re-Cyclists Cyrusfeesten Poperinge
02/09/2018 - 14:00 Velodrum Cyrusfeesten Poperinge
09/09/2018 - 14:00 De VergeetZEnietjes Open Monumentendag Gruitrode, Commanderij
09/09/2018 - 15:00 Zirkus Nr°1 Kermis Wijnendale Torhout
09/09/2018 - 15:00 Schots en Scheef Schots Weekend Alden Biesen Bilzen
16/09/2018 - 13:00 Deux à la Tâche Festival Sinjor Circo Van Trierstraat Antwerpen
21/09/2018 - 18:30 l' Ambulance de la chance Avondmarkt - Rozenfeesten Bloemendalestraat & C. Marichalstraat Beernem
06/10/2018 - 10:30 The Game Boy Jaarmarkt Hoek Veerstraat/Korte Vissersstraat Rumst
13/10/2018 - 11:00 Orgelman Eugene 64ste Breendonk Jaarmarkt Breendonk-Dorp
26/10/2018 - 18:00 Vuurelf Halloween Avondshopping Geel Centrum
26/10/2018 - 18:45 Ottfriedt Halloween Avondshopping Geel Centrum
27/10/2018 - 00:00 Lichtbrengers van het wad Halloween Provinciaal Domein De Gavers Geraardsbergen
10/11/2018 - 16:00 Steltenact 'Paardjes' Sint-Maartensstoet Ardooie Ardooie, Centrum
07/12/2018 - 00:00 Lichtbrengers van het wad Putteke Winter Boom, De Schorre
08/12/2018 - 00:00 Lichtbrengers van het wad Putteke Winter Boom, De Schorre